• ComputerKreiptis internetu

  • Phone8 661 06 300

„Provident Finansai“ nuo kovo dirba su reklamos planavimo agentūra „Inspired UM“

„Lietuvoje veikiame kiek daugiau nei pusantrų metų. Tad natūralu, jog pagal kompanijos žinomumo rodiklį vis dar atsiliekame nuo rinkos senbuvių. Taigi viena pagrindinių keliamų užduočių šiemet – išliekant tarp dažniausiai besireklamuojančių šios rinkos dalyvių didinti kompanijos žinomumą. Tikimės, kad kartu su naujaisiais partneriais mums tai pavyks“, – kalba „Provident Finansai“ marketingo vadovė Dovilė Krinickienė.

Anot marketingo vadovės, veikiant rinkoje, kurios rinkos dalyvių reklamos turiniui yra keliami pakankamai griežti reikalavimai, svarbu daug dėmesio skirti ne tik reklamos apimtims, bet ir jos turiniui: „Vartojamosios paskolos – finansiškai jautrus sektorius. Mūsų verslo modelis skiriasi nuo kitų rinkoje esančių, tad natūralu, jog ir reklamos savo turiniu yra kiek kitokios. Pavyzdžiui, dabar eteryje transliuojamos reklamos tikslas – atkreipti vartotojo dėmesį į paskolos atidavimo terminus ir naudą, kurią klientas gauna atsakingai ir laiku atiduodamas paskolą“.

Apie „Provident Finansai“

„Provident Finansai“ priklauso tarptautinei finansų grupei IPF, turinčiai 130 metų veiklos patirtį bei 2,64 mln. klientų visame pasaulyje. Tarptautiniu mastu IPF turi maždaug 7000 darbuotojų bei 30 000 kredito tarpininkų ir yra vienas iš didžiausių britų darbdavių Vidurio ir Rytų Europoje. Grupė veiklą vykdo trylikoje rinkų: „Provident“ vardu – Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Meksikoje, Rumunijoje, Lietuvoje bei Bulgarijoje, o nuo 2015 m. vasario, įsigijus „MCB Finance Group plc“ – Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Australijoje. Šiemet grupė žengs į Ispanijos rinką. IPF akcijos kotiruojamos Londono bei Varšuvos biržose.

Daugiau informacijos:  

Laura Puidokaitė | Provident Finansai Korporatyvinių reikalų vadovė El. p. laura.puidokaite@provident.lt  

Gintarė Žalytė-Štarienė | Publicum Mob. tel.  +370 613 98 447 El. p.  g.stariene@publicum.lt