• ComputerKreiptis internetu

  • Phone8 661 06 300

„Provident“ atnaujino prekės ženklą

Asmenines vartojimo paskolas teikianti bendrovė „Provident Finansai“ nuo šių metų vasario 17 d. atnaujina savo prekės ženklą. Naujasis kompanijos logotipas pakeis buvusią „Provident“ stilistiką. Lietuva yra viena pirmųjų šalių, kuri kartu su Lenkija ir Meksika pradės naudoti naująjį prekės ženklą. 2016 metais prekės ženklas bus atnaujinamas visoje „International Personal Finance“ (IPF) finansų grupėje.

Spalvingas, inovatyvus ir draugiškas – toks yra naujasis kompanijos prekės ženklas, kuris palaipsniui pakeis prieš tai buvusią „Provident“ stilistiką. Pakeitus spalvas bei pridėjus papildomus elementus logotipas tapo jaunatviškesnis, lengvesnis ir šviesesnis. Naująjį prekės ženklą, kuris labai stipriai skiriasi nuo prieš tai buvusio, kūrė Didžiosios Britanijos reklamos agentūra.

Taip pat buvo atlikti vartotojų tyrimai didžiausiose IPF grupės rinkose – Lenkijoje ir Vengrijoje – kurie parodė, kad nauja moderni stilistika yra šiuolaikiška ir patraukianti akį.

„Mūsų tikslas buvo išsiskirti parodant moderniąją kompanijos pusę ir pasiryžimą priimti ateities galimybes. Taigi šis logotipas atspindi kompanijoje vykstantančius modernizacijos procesus bei bendrovės pasirinktą augimo strategiją, kurios tikslas – pasiūlyti klientams daugiau kanalų, įvairesnę kainodarą ir paslaugų spektrą“, – kalba „Provident Finansai“ marketingo vadovė Dovilė Krinickienė.

Asmenines vartojimo paskolas teikianti įmonė „Provident Finanai“ Lietuvoje veikia nuo 2013 metų vidurio. Šiuo metu kompanija turi 30 tūkst. jos paslaugomis pasitikinčių klientų visoje Lietuvoje.

Apie „Provident Finansai“

„Provident Finansai“ priklauso tarptautinei finansų grupei „International Personal Finance“, turinčiai 130 metų veiklos patirtį bei 2,64 mln. klientų visame pasaulyje. Tarptautiniu mastu IPF turi maždaug 7000 darbuotojų bei 30 000 kredito tarpininkų ir yra vienas iš didžiausių britų darbdavių Vidurio ir Rytų Europoje. Grupė „Provident“ vardu veiklą vykdo šiose rinkose: Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Meksikoje, Rumunijoje, Lietuvoje bei Bulgarijoje, o nuo 2015 m. vasario, įsigijus „MCB Finance Group plc“ – Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Australijoje. IPF akcijos kotiruojamos Londono bei Varšuvos biržose.                                          

Daugiau informacijos:  

Laura Puidokaitė | Provident Finansai Korporatyvinių reikalų vadovė El. p. laura.puidokaite@provident.lt  

Gintarė Žalytė-Štarienė | Publicum Mob. tel.  +370 613 98 447 El. p.  g.stariene@publicum.lt