• ComputerKreiptis internetu

  • Phone8 661 06 300

Penkios mažo biudžeto dovanos Motinos dienos proga

Sekmadienį bus švenčiama Motinos diena. Vieni dovanos gėles, kiti – brangesnes dovanas. Kiekviena dovana vienodai reikšminga, tačiau juk tokią dieną svarbiausia – dėmesys. Todėl artėjant ypatingajam sekmadieniui „Provident Finansai“ siūlo penkias mažo biudžeto dovanų idėjas, kurias įgyvendinti gali daugelis.

„Dovana – tik simbolis to, ką jaučiame ir todėl ji neturi daug kainuoti. Tai akcentavome per kalėdinį laikotarpį, kuomet pristatėme 100 mažo biudžeto kalėdinių staigmenų idėjų. Esame tikri, kad būtent ta pačia mintimis reikėtų vadovautis ir sveikinant mamas. Juk joms nesvarbu, kiek pinigų išleidžiame pirkdami dovaną. Joms svarbiausia, kad apie jas galvojame ir mylime. Tad artėjant Motinos dienai siūlome jums penketą mažo biudžeto dovanų idėjų, kuriomis tikrai nustebinsite ir pradžiuginsite savo mamą“, – kalba kompanijos marketingo vadovė Dovilė Krinickienė.

Rankų darbo vonios druska

Kiekviena mama daug dirba bei patiria nemažai streso, o kur dar visų keturių namų kampų sužiūrėjimas. Todėl tam, kad jūsų mama galėtų pabėgti nuo rutinos ir pasilepinti vonios teikiamais malonumais, padovanokite jai rankų darbo vonios druskų. Teigiama, kad druskų vonios ne tik naudingos sveikatai, jų malonūs eterinių aliejų aromatai veikia atsipalaiduojančiai, bet jos net padeda sulieknėti. Gera žinia yra ta, kad vonios druskų nesunkiai galima pasigaminti ir pačiam.

Tam jum reikės Epsom arba stambios jūros druskos, keleto lašelių norimo eterinio aliejaus ir maistinių dažų. Druską suberkite į dubenį, įlašinkite kelis lašus eterinio aliejaus ir išmaišykite. Įsidėmėtina, kad aliejaus reikia naudoti nedaug, vos poros lašų užteks visam puodeliui druskos. Vėliau, jei norite vonios druską nuspalvinkite norimos spalvos maistiniais dažais. Viską gerai išmaišę suberkite į indą ar stiklainį ir perriškite kaspinu.

Medalionas „mamos širdis“

Turbūt nesunku atspėti, jog kiekvienos mamos širdyje didžiausią vietą užima jos vaikai. Padovanokite savo mamai medalioną su savo pirštų antspaudais, kad ji visuomet galėtų nešiotis jūsų dalelę. Medalionui pagaminti tereikės dviejų stiklinių miltų, stiklinės druskos ir šalto vandens.

Miltus, druską ir vandenį maišykite kol gausite lengvai minkomą masę iš kurios galėtumėte formuoti širdelę. Suformuokite nedidelę širdį, į abu jos kraštus įspauskite po piršto antspaudą. Su dantų krapštuku perdurkite skylutę, kad galėtumėte perverti medalioną grandinėle. Suformuotą širdelę kepkite orkaitėje 120 laipsnių temperatūroje apie dvi valandas. Ištraukę atvėsinkite ir dažykite norima spalva.

Nuotraukos kartu su mama nuo kūdikystės iki dabar

Mieli prisiminimai – tie dalykai, kurie džiugina kiekvieną. Jei pasikapstytumėte savo senuose albumuose, tikrai rastumėte nemažai nuotraukų, kuriose esate kartu su savo mama. Surinkite visas tokias nuotraukas nuo pat kūdikystės iki šių dienų ir sudėkite jas į vieną koliažą ir įrėminkite.

Jeigu nenorite rėminti, nuotraukas galite padovanoti gražioje dėžutėje. Kitoje rėmelio ar nuotraukų pusėje galite užrašyti, ką jums reiškia kiekvienas įamžintas prisiminimas ar tiesiog parašyti gražų sveikinimą mamai.

Meilės priežasčių dėžutė

Ar kada susimastėte, kodėl ir už ką mylite savo mamą? Nors tai ir atrodo savaime suprantamas dalykas, tačiau patikėkite, žodžio myliu – niekada nebus per daug. Nustebinkite savo mamą surašę ant nedidelių lapukų  priežastis, dėl ko ją mylite. Pavyzdžiui, „Myliu tave už tai, kad visuomet leidai man rinktis, net jei ir klysdavau“ arba „Myliu tave už tai, kad saugai visus mano vaikystėje laimėtus apdovanojimus“. Nepamirškite ir smagių priežasčių, pavyzdžiui – „Myliu tave už tai, kad visuomet surandi mano pamestus daiktus“ ir panašiai. Lapukus su priežastimis sudėkite į gražią dėžutę ir padovanokite mamai.

Diena su mama

Kad dovana išreikštų meilę mamai, ji nebūtinai turi būti materialios formos. Viena paprasčiausių, tačiau tikrai veiksmingų dovanų Motinos dienos proga – visa diena praleista kartu. Sugalvoti, ką veikti tikrai nebus sunku. Pavyzdžiui, rytą galite pradėkite nuo pusryčių į lovą, vėliau eikite pasivaikščioti ar pabėgioti. Taip pat galite nueiti kur nors suvalgyti ledų ar išsiruošti į iškylą gamtoje. Vakare paruoškite mamai gurmanišką vakarienę, pažiūrėkite kartu filmą, pasidarykite SPA procedūras namuose.

„Kad ir ką pasirinksite dovanoti savo mamai – atminkite, jog svarbi ne pati dovana ar jos kaina, tokiomis dienomis kaip ši – svarbiausia parodyta meilė ir dėmesys. Nors daugelis ir norime mamas palepinti brangiomis dovanomis ir sakome, kad dėl jų mums nieko negaila, tačiau privalome gerai įvertinti ir savo asmeninį biudžetą. Todėl motinos dieną tiesiog gerai praleiskite kartu laiką“, – pataria „Provident Finansai“ marketingo vadovė.