Pirminė paraiška vartojimo kreditui

Čia galite pateikti paraišką vartojimo kreditui, pagal kurią Provident patikrins Jūsų galimybę gauti kreditą ir pateiks pirmines siūlomo kredito sąlygas.


Asmens duomenys
*
*
*
Šeimyninė padėtis
*
*
Pilietybė
*
Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas
*
*
Kontaktinė informacija
*
*
*
*
*
Informacija apie pageidaujamą paskolos sumą ir mokumą
*
*
*
Įdarbinimo statusas
*
Informacija dėl duomenų tvarkymo
Provident tvarkys Jūsų asmens duomenis, pateiktus šioje paraiškoje, vartojimo kredito sutarties sudarymo tikslais. Duomenys yra reikalingi tam, kad nustatytume, ar kreditas gali būti Jums suteiktas, ir kokios būtų preliminaraus pasiūlymo sąlygos dėl kredito suteikimo Jums, remiantis pirmine informacija apie Jūsų mokumą, nurodytą paraiškoje (t.y. informacija apie Jūsų įsidarbinimą, pajamas, išlaidas, šeiminę padėtį ir išlaikytinių skaičių). Mes taip pat patikrinsime Jūsų duomenis (asmens dokumento numerį ir asmens kodą) ieškomų asmenų registre ir negaliojančių dokumentų registre. Turite teisę susipažinti su Provident tvarkomais Jūsų asmens duomenimis, ir reikalauti ištaisyti neteisingus ar netikslius Jūsų duomenis. Šias savo teises galite įgyvendinti kreipdamiesi į Provident kontaktais, nurodytais šios internetinio puslapio apačioje.
Sutikimas dėl tiesioginės rinkodaros
Ateityje norėtume tvarkyti Jūsų kontaktinius duomenis tam, kad susisiektume su Jumis marketingo tikslais, įskaitant el. ryšių priemones ir skambindami Jūsų telefono numeriu. Galite nesutikti, taip pat atsisakyti pasiūlymų gavimo iš Provident Finansai bet kuriuo metu susisiekdami su mumis telefonu ar el. paštu kab@provident.lt. Ar sutinkate?
Patvirtinti
Prašome patvirtinti šią paraišką, jei pageidaujate kreiptis į Provident dėl vartojimo kredito suteikimo ir pradėti vartojimo kredito sutarties sudarymo procesą. Jeigu Provident nustatys, kad vartojimo kreditas Jums gali būti suteiktas, susisieksime su Jumis dėl preliminaraus kredito sąlygų pasiūlymo ir Provident paaiškins Jums tolesnius žingsnius, kuriuos reikės atlikti tam, kad gautumėte kreditą.

Sužinokite, kiek kainuos Jūsų paskola.