Darbuotojų mokymas ir tobulėjimas

Darbuotojų mokymai

„Esame geras darbdavys, kuris tobulina, įvertina ir apdovanoja“ – tokia yra mūsų bendrovės vizija. Žinome, kad geras darbuotojas – tai pusė kelio į sėkmę. Todėl, kai galvojame apie mūsų bendrovės ir mūsų darbuotojų tobulėjimą, sakome sau: „Renkamės TAIP!“  

Kiekvienas mūsų bendrovės darbuotojas dalyvauja intensyvaus mokymo procese, kuris prasideda mokymais „Sveiki atvykę į „Provident“. Labai svarbu tai, kad savo mokymo sistemas tobuliname nuolatos, atsižvelgdami į bendrovės ir rinkos pokyčius, siekdami naujausių standartų. 

Kas vyksta toliau? Tai priklauso nuo darbo specifikos atitinkamame departamente ir nuo kiekvieno darbuotojo vaidmens. Toliau pateikta keletas pavyzdinių mokymo būdų.

Nauji darbuotojai, baigę mokymus „Sveiki atvykę į „Provident“, toliau savo departamentuose dalyvauja specializuotuose pareiginiuose mokymuose, kurių metu išsamiai susipažįsta su savo darbo subtilybėmis. 

Vadovaujantiesiems darbuotojams paruošėme specialų mokymų ciklą „Rezultatyvus vadovas“, jų metu darbuotojai sužino:

  • Kaip sukurti savo, kaip vadovo, autoritetą.
  • Kaip darbuotojams pravesti motyvuojantį ir įkvepiantį pokalbį apie rezultatus.
  • Kaip profesionaliai atlikti kvalifikacinį atrankos procesą.
  • Kaip pritaikyti vadovavimo stilių priklausomai nuo darbuotojo vystymosi etapo.

Pardavimų skyrius 
Pardavimų vadovai dalyvauja kelių savaičių trukmės interaktyviuose mokymuose savo veiklos teritorijoje.

Mokymų metu plėtros skyriaus vadovams suteikiame šių sričių žinių ir gebėjimų:

  • pardavimų;
  • skolų valdymo;
  • klientų aptarnavimo;
  • pardavimų grupės valdymo.

Mokymo sistema, skirta aukščiausio lygio pardavimų vadovams („Rezultatyvus vadovas“), apima daugiau elementų iš kolektyvo valdymo ir vadovo vaidmens kūrimo srities. Taip patenkiname darbuotojų, kurie vadovauja reikliems kolektyvams (dažnai įvairiose teritorijos vietose), poreikius. 

Visos tobulėjimo galimybės, kurias siūlome savo darbuotojams, teikiamos atlikus išsamią kompetencijos analizę. Tam daroma „360 laipsnių“ arba metinė darbo ir tobulėjimo apžvalga, rengiami individualūs susitikimai su vadovais. Tuo remdamiesi parenkame atitinkamus tolimesnius tobulinimo būdus. 

Darbuotojų tobulėjimas

Savo darbuotojams siūlome platų tobulėjimo mokymų spektrą apie:

  • vadinamuosius „minkštus“ gebėjimus (pvz., komunikacija, asertyvumas, pokyčių valdymas, situacijų valdymas, kryptinga atranka ir t. t.);
  • vadinamuosius „kietus“ gebėjimus (pvz., planavimas ir verslo analizė, projektų valdymas PRINCE2 metodika, darbas su „MsOffice“ paketu ir t. t.).

Kiekvieną kartą siekiame lanksčiai pritaikyti savo mokymus darbuotojų grupei taip, kad mokymai būtų kuo efektyvesni, o darbuotojai būtų juo labiau patenkinti savo galimybėmis tobulėti.

Mūsų tobulėjimo procesą sudaro ne tik mokymai ir praktiniai seminarai, bet ir koučingas, mentoringas, darbas 1:1 teritorijoje. Viskas priklauso nuo poreikių – savo darbuotojams siūlome tinkamus tobulėjimo metodus ir įrankius. [BAA1]  Ir tai išskiria mūsų bendrovę rinkoje.