Darbuotojai

Etikos kodeksas

Etikos kodeksas

Provident finansai priklauso tarptautinei įmonių grupei, kuri veikia skirtingose šalyse, kiekvienoje šalyje vyrauja skirtingos kultūros ir normos, dėl šios priežasties mums labai svarbu apibrėžti bendrus standartus. Įmonės sėkmė ateityje ir ilgalaikė, subalansuota IPF grupės plėtra, daugeliu atvejų priklauso nuo mūsų reputacijos.

Provident etikos kodeksas sukurtas remiantis mūsų vertybėmis – atsakomybe, pagarba ir skaidrumu. Kodekse išskiriamos svarbiausios pareigos ir teisės, kurias turi žinoti kiekvienas Provident darbuotojas ir Kredito tarpininkas. Svarbu pažymėti, kad kodeksas apima ir mūsų bendravimą su klientais bei verslo partneriais. IPF yra įsipareigojusi veikti atsakingai ir sąžiningai savo suinteresuotų žmonių atžvilgiu.

 

Skatiname kalbėti apie etikos dilemas:

Sąžiningas žaidėjas„Sąžiningas žaidėjas“

„Sąžiningo žaidėjo“ iniciatyva kiekvienam darbuotojui ir Kredito tarpininkui suteikia galimybę pranešti apie pastebėtus nusižengimus vidinėms įmonės normoms bei įstatymams, neetišką elgesį ar piktnaudžiavimą darbe. Apie šiuos pažeidimus galima pranešti įvairiais kanalais: el.paštu ar specialia telefono linija, kuri skirta tik šiai iniciatyvai.