Apie Provident Finansai

"Provident Finansai" priklauso tarptautinei finansų grupei IPF, turinčiai 136 metų veiklos patirtį bei 2,8 mln. klientų visame pasaulyje.

Esame pirmaujantis tarptautinis kreditų namuose teikėjas, o mūsų veiklos pagrindas – glaudūs santykiai su klientais. 

Provident filialai Lietuvoje

Mūsų požiūris į verslo ilgalaikiškumą atsveria trumpalaikius rezultatus savo ilgalaikiu augimu. Mes nuolatos tobuliname savo verslo modelį, darome jį efektyvesnį, užtikrinantį naudą visoms suinteresuotoms pusėms. Mūsų pelnas priklauso nuo atsakingai suteiktų kreditų naujiems ir nuolatiniams klientams, mes valdome savo išlaidų bazę, siekdami turimus išteklius panaudoti kuo efektyviau. Mūsų klientų (ir patikimų) vis daugėja, todėl auga ir mūsų pajamos. Klientai patenkinti aukštu aptarnavimo lygiu, o tai skatina rinktis būtent mus ir likti su mumis.

2,8 mln. klientų pasirinko mus, nes mes:
  • GREITI. Įprastai kreditas suteikiamas per 24 valandas nuo pirmojo mūsų kontakto su klientu.
  • PASIEKIAMI. Klientų patogumui ir jų pasirinkimu vartojimo kreditas gali būti išmokamas ir grąžinimo įmokos surenkamos grynaisiais pinigais kliento namuose.
  • ATVIRI. Mūsų paslaugos patrauklios tiems, kuriems yra svarbu lanksčios vartojimo kredito grąžinimo sąlygos ir galimybė pasiskolinti nedidelę pinigų sumą.
  • VISUOMET ŠALIA. Kredito tarpininkai palaiko glaudžius santykius su klientais. Klientams pasirinkus papildomą paslaugą, jie išmoka kreditą kliento namuose ir surenka kredito grąžinimo įmokas kiekvieną savaitę atvykdami pas klientus.
  • LANKSTŪS. Naudojantis papildoma kredito grąžinimo įmokų surinkimo namuose paslauga, mūsų klientams paprastai netenka mokėti delspinigių už pavėluotas įmokas.

Pagrindinis „Provident finansai“ veiklos požymis – asmeninis ryšys su klientais. Savaitiniai arba mėnesiniai„Provident finansai“ Kredito tarpininkų apsilankymai klientų namuose leidžia jiems sekti savo kredito įmokas. Mūsų Kredito tarpininkai taip pat geriausiai išmano naujų kreditų galimybes.