Privatumo politika

Ši politika nustato, kokia informacija apie Jus gali būti renkama Jums naudojantis mūsų interneto svetaine www.provident.lt, kokiais tikslais ir kaip ji yra tvarkoma.

Naudodamiesi mūsų paslaugomis, interneto puslapiu ar suteikdami mums informaciją apie save, Jūs sutinkate su šios politikos nuostatomis. Jeigu nesutinkate su mūsų privatumo politikos nuostatomis, nesinaudokite mūsų puslapiu ir neteikite mums savo duomenų.

Visos informacijos, surinktos apie Jus Jums naudojantis šiuo interneto puslapiu, valdytojas bus „Provident Polska S. A.“ filialas „Provident Finansai“, įsikūręs adresu Naugarduko g. 100, LT-03160 Vilnius, Lietuva (VC Skraidenis), registracijos kodas 303058727 (toliau – mes).

Jūsų duomenys bus renkami, jeigu nuspręsite pasinaudoti paslaugomis, teikiamomis mūsų interneto svetainėje, pvz.: užsisakysite naujienlaiškį arba išsiųskite užklausą. Visais atvejais ši informacija bus panaudota tik tam tikslui, kuriam buvo renkama.

Užsisakydami naujienlaiškį, turėsite pateikti tokią informaciją: savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį, ir nurodyti pasirinktus naujienlaiškius ir jų gavimo būdą. Šie duomenys bus saugomi tol, kol atsisakysite paslaugos.

Duomenys, kuriuos pateiksite siųsdami mums savo užklausą, tai yra: vardas, pavardė, IP adresas, užklausos tema bei pats klausimas, bus saugomi dvejus metus nuo užklausos gavimo.

Be to, siekdami teikti geresnes paslaugas puslapio lankytojams, pritaikyti svetainę pagal Jūsų pageidavimus, kaupti ir analizuoti statistinius duomenis bei informaciją apie naudojimosi puslapiu tendencijas ir kitaip administruoti ir tobulinti svetainę individualiam naudojimui, mes Jūsų kompiuteryje įdiegiame ir išsaugome slapukus. Juose gali būti informacijos, kuri mums leidžia kiekvieną kartą vartotojui apsilankius interneto svetainėje matyti, kokiais tikslais ir kaip dažnai jis lanko interneto svetainę. Visi slapukai, kuriuos mes naudojame, turi apibrėžtą galiojimo laiką – ne daugiau kaip 540 dienų nuo jų įdiegimo dienos. Vartotojas gali keisti slapukų nustatymus, taip pat uždrausti slapukų naudojimą savo interneto naršyklės nustatymuose.

Bet kokia informacija, surinkta apie Jus šioje svetainėje, gali būti dalijamasi su tarptautinės įmonių grupės „International Personal Finance“ bendrovėmis, nurodytomis šioje svetainėje.

Įstatymų nustatyta tvarka informacija apie Jus gali būti perduota kompetentingoms valdžios institucijoms.

Mes įgyvendinome tinkamas technines bei organizacines priemones tam, kad apsaugotume informaciją apie Jus nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo arba atsitiktinio jos praradimo, pakeitimo, neleistino atskleidimo ar prieigos ir kitų neteisėto tvarkymo atvejų.

Jūs turite teisę susipažinti su Jūsų duomenimis, kuriuos mes tvarkome, taip pat teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis ir prieštarauti jų tvarkymui. Norėdami įgyvendinti paminėtas teises, turite pateikti prašymą toliau nurodytu adresu.

Visos užklausos ir prašymai dėl informacijos, susijusios su Jumis, tvarkymo, turi būti pateikiamos adresu kab@provident.lt.