Euro įvedimas

Informuojame Jus, kad 2015 m. sausio 1 d. Lietuvoje buvo įvesta nauja valiuta euras. Norime Jus užtikrinti, kad kiek tai yra susiję su Jūsų santykiais su PROVIDENT POLSKA S.A., veikiančia per PROVIDENT POLSKA S.A. filialą „Provident Finansai“ (toliau – „Provident Finansai“), dėsime visas pastangas, kad euro įvedimo procesas Jums būtų kuo sklandesnis.   

Atminkite, kad euro įvedimas ir litų išėmimas iš apyvartos neturi ir neturės jokios įtakos vartojimo kredito sutarties (-čių), kurią (-ias) sudarėte su „Provident Finansai“, nuostatoms ir sutarties (-čių) galiojimui.

Įvedus eurą visose iki euro įvedimo sudarytose vartojimo kredito sutartyse (jų prieduose, jeigu tokių esama) ir standartinėje informacijoje apie vartojimo kreditus pateiktos nuorodos į litus bus laikomos nuorodomis į eurus, perskaičiavus atitinkamas sumas remiantis oficialiu perskaičiavimo kursu 1 EUR = 3,45280 Lt ir suapvalinus iki dviejų skaičių po kablelio pagal matematines skaičių apvalinimo taisykles, kaip tai nurodyta Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatyme ir kituose teisės aktuose.  

Norėdami perskaičiuoti pinigų sumas iš litų į eurus, galite naudotis svetainėje www.euras.lt pateikta valiutų skaičiuokle. 

Taip pat informuojame, kad nuo euro įvedimo dienos, t. y. nuo 2015 m. sausio 1 d., visus mokėjimus pagal aukščiau nurodytą (-as) vartojimo kredito sutartį (-is) privalėsite atlikti tik eurais. Jeigu pasirašydami vartojimo kredito sutartį pasirinkote vartojimo kredito išdavimo ir įmokų surinkimo namuose paslaugą, pirmąsias 15 kalendorinių dienų nuo euro įvedimo dienos mokėti galėsite arba litais, arba eurais. Nuo 2015 m. sausio 16 d. vienintele Lietuvos Respublikos valiuta tampa euras, todėl visi mokėjimai privalės būti atliekami tik eurais. 

Daugiau išsamios informacijos gausite paskambinę telefonu 8 661 06 110 (skambučio kaina priklauso nuo operatoriaus, kurio tinkle skambinate, nustatytų įkainių). 

Daugiau informacijos apie euro įvedimą ir jo įtaką rasite svetainėje www.euras.lt arba paskambinę nemokama euro telefono linija 8 800 34528.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *